Získat půjčku

Peníze můžete získat do 15 minut!

Půjčky Brno

Zajistíme pro Vás nejvýhodnější půjčku!


JAK TO FUNGUJE ?

Rychlé schválení

Peníze na účtu

Po vyplnění bude nezávazná žádost ihned zpracována. Následně obdržíte nezávaznou nabídku partnerské úvěrové společnosti, společně s podmínkami poskytnutí půjčky. Pokud Vám podmínky vyhovují, můžete nabídku odsouhlasit a peníze jsou ihned odeslány na Váš účet.

VÝHODY NAŠÍ SLUŽBY

SLUŽBA JE ZDARMA

RYCHLÉ VYŘÍZENÍ ONLINE

PENÍZE DNES NA ÚČTU

OVĚŘENÉ SPOLEČNOSTI

PŮJČKA PRO KAŽDÉHO

NEJVÝHODNĚJŠÍ PODMÍNKY

REFERENCE OD ZÁKAZNÍKŮ

Rychlé jednání

Děkuji za zprostředkování mé první půjčky zdarma bez úroků, byla jsem velmi překvapen, jak vše proběhlo jednoduše a skutečně peníze byli hned na mém bankovním účtu.

Jana K., Brno - Střed
Vždy nejvýhodnější půjčka

Vždy když mi chybí pár tisíc do výplaty, vím, že se mohu obrátit na tento web, kde mi vždy vyhledají tu nejvýhodnější půjčku.

Radim M., Brno - Žábovřesky
Velmi spolehlivá služba

Rychlá a spolehlivá služba, v porovnání s ostatními poskytovateli v Brně se jedná rozhodně o půjčku s nejrozumnějšími podmínkami, určitě Vás doporučím dále.

Adam D., Brno - Vinohrady
Velmi rychlá služba

Neskutečně rychlé vyřízení, ve 13:32h jsem odeslala žádost a ve 13:44h mi přišla z banky SMS s potvrzením o přijetí půjčky na účet.

Petra H., Brno - Tuřany

KONTAKT

Potocká 58/7, 623 00 Brno

7Finance s.r.o.
Potocká 58/7
Brno, 623 00
IČO: 05022592

Telefon: +420 546 609 017
Email: info@nebankovnipujckybrno.cz

Půjčky Brno
Půjčky Brno jsou spolehlivé
Avriopoint Brno, kancelářské prostory, které využívá náš významný obchodní partner. foto: brno.cz

Je naprosto jasné, že v druhém největším městě na území České republiky nemůže být ani náhodou žádná nouze o půjčky. Brno proto rozhodně nepatří mezi místa, kde byste v případě potřeby měli problém sehnat ať už bankovní, nebo nebankovní úvěr. Díky jeho poloze a významu sídlí v Brně široká škála nejen tuzemských, ale i globálně úspěšných bankovních společností. A kromě těchto známých gigantů z bankovního sektoru zde samozřejmě najdeme i velmi hustou síť poskytovatelů, kteří nabízejí nebankovní půjčky. Brno proto může být pro každého, kdo shání úvěr i potencionálně nebezpečným městem. Jako v každém větším městě se totiž i zde bez problémů můžete v nebankovním sektoru setkat s lichvou či podvodným jednáním. Pokud tedy hledáte například SMS půjčky, půjčky bez registrů, půjčky ihned na ruku nebo jakékoliv jiné nebankovní půjčky, Brno vám může podat pomocnou, ale i podvodnou ruku. Cílem tohoto informativního textu je seznámit vás se všemi alternativami půjček v Brně tak, abyste se nestali obětí nějakého podvodníka a neodcházeli z finanční krize s ještě většími nebo reálně nesplatitelnými dluhy.

Bankovní, nebo nebankovní půjčky Brno?

Rozhodnutí o tom, zda vyrazit pro úvěr za bankovní společností, nebo nebankovní společností, se odvíjí od toho, jak rychle a kolik peněz potřebujete. Nižší a časově naléhavější úvěry lze většinou získat u nebankovních společností a při troše hledání můžete nalézt i několik renomovaných nebankovních subjektů, které u nás fungují už nějaký ten pátek a mají vybudovanou pověst díky tomu, že poskytují férové půjčky. Brno má samozřejmě také desítky bank, které nabízí vyšší a dlouhodobější úvěry.

Bankovní půjčky Brno

Půjčky Brno jsou tu pro Vás
Campus Office Park Brno, kancelářské prostory využívané našimi obchodními partnery. foto: brno.cz

Bankovní společnosti jsou zpravidla vždy považovány za spolehlivé a seriózní. Že by vám banka schválila úvěr a následně jej odmítla vyplatit, nebo žádala bezdůvodně vyšší úrok na splátkách, se reálně prakticky nemůže stát. Všechny banky totiž musí České národní bance prokazovat, že mají pro svou činnost náležitou odbornou způsobilost a co je nejdůležitější – také dostatečně velký rezervní kapitál nejen na půjčky. Brno v tomto ohledu nabízí více než třicítku různorodých bankovních společností, z nichž většina má zahraniční majitele. Do bankovních domů určitě nechoďte, pokud potřebujete do zítřka získat půjčku 10 000 korun a máte zájem na tom, aby banka nenahlížela do registru dlužníků. Nic takového totiž u bank není v žádném případě možné. Ovšem pokud potřebujete půjčku 3 miliony korun s tím, že vám stačí až za půl roku a máte za tento úvěr čím ručit, pak je bankovní společnost rozhodně tou správnou volbou. Některé bankovní domy navíc nabízejí investiční příležitosti a nižší půjčky. Brno je tak v tomto ohledu všestranné a může vám nabídnout opravdu širokou škálu úvěrových nabídek.

Nebankovní půjčky Brno

O nebankovních půjčkách už byly popsány celé stohy stránek a stejně se mezi lidmi najdou tací, kteří se nemají potřebu o těchto typech půjček informovat, takže většinou končí v ještě větších finančních problémech, než s jakými za poskytovatelem nebankovních úvěrů šli. Jak tedy na nebankovní půjčky? Brno se v tomto ohledu příliš neliší od ostatních větších měst. Naleznete zde stovky a stovky různorodých větších i menších nebankovních subjektů. Některé z nich nabízejí pouze SMS půjčky Brno, jiné vám peníze dodají do 24 hodin na ruku, nebo na váš účet. Existují i takové, které nebudou vůbec zjišťovat, zda už dlužíte někde jinde, nebo ne, když vám poskytnou půjčku. Brno však také nabízí více než 20 nebankovních subjektů, které lze považovat za renomované a relativně spolehlivé, neboť poskytují nebankovní půjčky Brno už několik let a je zřejmé, že mají velmi dobré zázemí, dostatek kapitálu a své klienty žádným způsobem nepodvádějí ani neokrádají. Pokud tedy patříte mezi ty, které i pouhé zaslechnutí termínu „nebankovní půjčky Brno“ děsí, rozhodně je tato vaše fobie zcela zbytečná.

Půjčky, Brno a regulace poskytovatelů půjček

Půjčky Brno mají férové podmínky
M-Palace Brno, foto ukazuje i okna kanceláří našeho obchodního partnera. foto: brno.cz

Na podzim roku 2015 se objevila v médiích informace, že se ministerstvo financí ve spolupráci s Českou národní bankou (ČNB) chystá zásadním způsobem zregulovat trh s nebankovními půjčkami. Obě instituce toho chtějí dosáhnout zpřísněním podmínek pro poskytovatele těchto typů úvěrů a zejména novým dohledem ČNB, do jejíž kompetence dosud spadaly pouze poskytovatele bankovních půjček, tedy bankovní domy. K tomuto návrhu bylo přistoupeno z velmi dobrého důvodu. V České republice může poskytovat až 57 tisíc různorodých fyzických i právních subjektů půjčky. Brno jakožto druhé největší město České republiky má na svém úvěrovém trhu nemalou část z těchto subjektů. Jak se do tohoto byznysu u nás dostalo tolik lidí? Snadno. Abyste mohli podnikat v tomto oboru, stačí vám pouze živnostenský list. Jak navíc sami asi tušíte, neexistuje žádná databáze obsahující 57 tisíc položek, které odkazují na každý konkrétní subjekt, který může poskytovat půjčky. Brno v tomto ohledu nabízí jak férový přístup a transparentnost v podobě bank a několika větších nebankovních společností, tak subjektů, které fungují na hranici, nebo i za hranicí lichvy.

Zajímají vás úvěry a půjčky? Brno je ideálním místem

Brněnský trh s finančními produkty je opravdu masivní a velmi pravděpodobně neexistuje žádná finanční situace, z které by vám nepomohly místní půjčky. Brno je proto v tomto ohledu jedno z nejlepších míst v celé České republice pro vyřízení půjčky. Samozřejmě se může stát, že vám brněnské banky nebudou schopny, nebo ochotny vyplnit váš požadavek na půjčku. Pořád je tady ale obrovské množství nebankovních subjektů, které jsou připraveny dát vám férové podmínky a pomoci vám z finanční tísně. Pozor si musíte dát pouze na pochybné půjčky. Brno je totiž stejně jako všechny ostatní větší města domovem pro celou řadu podvodníků, kteří nehledají byznys a nechtějí poskytovat lidem službu, ale jejichž jediným cílem je okrádat nic netušící lidi. Proto bychom na vás chtěli apelovat – dejte si tu práci a pořádně si zjistěte, od koho si vlastně chcete půjčit. Zvlášť, pokud jde o nějaké pochybné letáky hlásající „nebankovní SMS půjčky Brno!“ a „peníze ihned na ruku!“, je opatrnost vždy na místě.